ورود به پنل کاربری
پنجشنبه 7 اسفند 1399
مدیریت روابط عمومی

صعود تیم کوهنوردی آقایان  به قله دو برار کرج به مناسبت دهه مبارک فجر صعود تیم کوهنوردی آقایان  به قله دو برار کرج به مناسبت دهه مبارک فجر

 | تاریخ ارسال: 1399/11/25 | 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه خوارزمی،  در تاریخ ۲۳ بهمن ۹۹ تعداد ۷ نفر از کوهنوردان دانشگاه خوارزمی در هوایی صاف و سرد در ابتدای صبح و معتدل در ساعات ظهر با سرپرستی محمود عباس نژاد و راهنمایی و پیشگامی موسی ارضا بنفشه به قله دوبرار کرج به ارتفاع۲۴۷۰متر صعود کردند.
این صعود از مسیر دهکده کوهستانی باغستان در ساعت ۷:۴۰ صبح آغاز شد و در ساعت ۱۲ ظهر اعضای تیم کوهنوردی بر فراز قله ایستادند و پرچم جمهوری اسلامی ایران را به احتزاز در آوردند. مسیر بطور کلی فاقد آب می باشد.از فراز قله دوبرار، قله پورا واقع در جمعه شمالی دیده می شود. قلل کلاش و یا (سپهسالار)،هفت خونی، کهارو ناز در دوردست قابل رویت است. در قسمت شمال شرقی نیز قله پهنه حصار و یا به روایتی دیگر چشمه شاهی واقع است که قله لیچه نیز از دامنه جنوبی آن منشعب شده است. قله دشته نیز در غرب دیده می شود. در این صعود استاد جلیل امانی از مربیان و پیشکسوتان هیات کوهنوردی کرج تیم را همراهی کرد. این صعود با حمایت معاونت دانشجویی، مدیریت امور عمومی و تربیت بدنی با موفقیت اجرا شد.

 CAPTCHA

دفعات مشاهده: 271 بار   |   دفعات چاپ: 1 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر