ورود به پنل کاربری
یکشنبه 10 اسفند 1399
مدیریت روابط عمومی

دیدار سرهنگ نصیرزاده فرمانده مرکز مقاومت بسیج کارکنان وزارت علوم و رئیس دانشگاه خوارزمی دیدار سرهنگ نصیرزاده فرمانده مرکز مقاومت بسیج کارکنان وزارت علوم و رئیس دانشگاه خوارزمی

 | تاریخ ارسال: 1399/11/14 | 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه خوارزمی، دوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ سرهنگ نصیرزاده فرمانده مرکز مقاومت بسیج کارکنان وزارت علوم و رئیس دانشگاه خوارزمی در حاشیه مراسم بزرگداشت دهه فجر در کرج دیدار کردند.
دکتر حبیبی ضمن عرض تبریک ایام دهه مبارک فجر و روز زن، گفت؛ از نظر علما، علت و پدیدآورنده هر چیزی نگهدارنده آن هم هست، انقلاب اسلامی ایران هم به واسطه مجاهدت ها شکل گرفت و باید تلاش کنیم با همان انگیزه آنرا از انحراف حفظ نماییم. رئیس دانشگاه خوارزمی افزود؛ اسلام رکن اعتقادی نهضت بود و با وحدت و ایثار و رهبری تعیین کننده امام خمینی به نتیجه رسید. وی همچنین مادیگرایی دشمنان را دلیل ناکامی آنها دانست و افزود؛ اگر در سالهای گذشته روش های دور زدن تحریم ها به خاطر تشتت آرا لو نمی رفت، در این مرحله که تحریم ها بی سابقه است، می‌توانستیم بهتر مقاومت کنیم.
رئیس دانشگاه خوارزمی تاکید کرد؛ در هر زمینه ای که ما حرکت رو به جلو داشته ایم حضور مردم برجسته و  نقش رهبری خود را نشان داده است اما لایه هایی نیز وجود دارد که دنبال سهم خواهی و بهره گیری شخصی هستند. وی با اشاره به حال و هوای اوایل انقلاب گفت؛ دو سال اول انقلاب دعوا و درگیری ترافیکی نداشتیم و مردم با گذشت مسائل را حل کرده بودند و در آن سال ها جیب انقلابیون جیب بیت المال بود و بسیاری از مشکلات با فعالیت و تلاش های شبانه روزی مردم انقلابی حل شد و بر خلاف امروز کسی دنبال هزینه فایده برای انجام کار نبود. با این وجود وظیفه نظام اسلامی تامین مردم است و به قول امام علی علیه السلام جایی که کاخی دیدید قطعاً بر روی کوخی ساخته شده است که با مشاهده این تبعیض ها و کج روی ها ایمان های ضعیف، سست تر می شود و اعتقادات مردم را نشانه می رود. 
وی در پایان اضافه کرد نباید تصور کنیم که ما نماینده خدا هستیم هرکس به اندازه فهم و درک خود مسائل را تحلیل می‌کند با اینکه بسیاری از مردم به طور مشکلات اقتصادی هستند نشانه ضعف ماست که امید است با تدابیر مجلس و دولت مشکلات کم شود.
نصیرزاده فرمانده مرکز مقاومت بسیج کارکنان وزارت علوم گفت؛در ابتدای انقلاب حرکت ها محوریت خدایی داشت و دلها به هم نزدیک بود حضرت امام آمده بود تا اسلام را به زیبایی به ما معرفی کند و سفره های ما بزرگ شود. وی دلیل مشکلات و چالش های اجتماعی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی را ناتوانی در تشکیل دولت اسلامی دانست و گفت: نظام سلطه با پیش بینی این موضوع مانع دولت سازی اسلامی شد آنها می‌دانستند اگر دولت سازی اتفاق بیافتد تغییر نظام سخت خواهد بود، لذا ۸ سال جنگ را تحمیل کردند و بهترین فرزندان را در دفاع از کشور از دست دادیم و زمانی که از جنگ برگشتیم دیدیم دولت سازی اتفاق افتاده است و اگر امروز اختلاف و مسائلی وجود دارد به دلیل تعارض منافع است که در بدو انقلاب مهم نبود.
وی ماموریت مجموعه بسیج را هوشیاری دانست تا دشمنان از این اختلاف ها نتوانند علیه نظام استفاده کنند. 
نصیرزاده افزود؛ هنوز خطر باقی است و از نظر امنیتی در حوادث سال گذشته در آبان ۹۸ چون ناشی از دو دستگی جامعه نبود نظام با قدرت برخورد کرد اما در سال آینده پیش بینی ایجاد دو دستگی به واسطه انتخابات طبیعی است و وظیفه ما در بسیج بصیرت افزایی است که با ابزارهای فرهنگی در وهله اول بتوانیم به رئیس دانشگاه که در مجموعه انقلاب از کمک کنیم و در در گام بعدی قلب نازنین مقام معظم رهبری را شاد کنیم.
وی با تشریح وظایف بسیج گفت؛ در شرایط عادی ما حامی و کمک و بازوی حراست دانشگاه هستیم و در وهله بعدی در شرایط خاص امنیتی تابع قرارگاه ثارالله می باشیم و مجموعه بسیج با هماهنگی حراست نقاط کور دانشگاه را شناسایی خواهند کرد تا در مواقع بحرانی بتوانند پیش گیری نموده و از هزینه‌ها کاسته شود.
فرمانده مرکز مقاومت بسیج کارکنان وزارت علوم، مجموعه حراست و بسیج دانشگاه ها را بازوان قرارگاه ثارالله جهت حفظ نظام دانست.دکتر افتخاری مدیر حراست دانشگاه خوارزمی، در پایان هماهنگی و همدلی حراست و بسیج را از دستاوردهای چند سال اخیر دانستند که در حوادث سال گذشته به صورت میدانی با هدف کنترل بحران ورود کردند و همواره در رویدادهای دانشگاه پیشگیرانه عمل نموده اند.در پایان اعضای بسیج کارکنان به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

 CAPTCHA

دفعات مشاهده: 520 بار   |   دفعات چاپ: 7 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر